Obóz w Krynicy Morskiej

W dniach 03-09.06.2021r. nasi zawodnicy wraz z trenerami brali udział w obozie w Krynicy Morskiej. Treningi, egzaminy na stopnie Kyu i Dan, integracja dzieci i młodzieży, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, to główne założenia wyjazdu. W zgrupowaniu uczestniczyło, łącznie z Klubem Sakura Rumia, 185 klubowiczów.
Na obozie miało miejsce ogromne wydarzenie, które zapisze się w historii naszego klubu. Odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie. Jest to zwieńczenie ciężkiej pracy oraz ogromnej determinacji. Trójka naszych zawodników przystąpiła do egzaminu na stopnie Dan:

  • Michał Parczewski 1 Dan
  • Magda Michalska 1 Dan
  • Ireneusz Szumański 2 Dan

Cała trójka pokazała swoje umiejętności i ducha karate. Mamy nadzieję, że jest to również motywacja dla wszystkich młodszych zawodników. Ciężka praca przynosi efekty i prowadzi do określonego celu. Warto wspomnieć o tym, że Magda jest pierwszą kobietą w historii naszego klubu, która zdobyła tak wysoki stopień. Tym bardziej jest to jeszcze większe wyróżnienie.

Na koniec biwaku obyło się szkolenie pt. „Zapobieganie kontuzji w sporcie”. Szkolenie zostało przeprowadzone przez fizjoterapeutę z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, Markiem Piotrowskim. Wykład został zrealizowany dzięki dofinansowaniu z funduszów gminy Nowa Wieś Lęborska.

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku